Wyjazd do Kątów Rybackich

W miejscowości Kąty Rybackie znajduje się port jachtowy. Po modernizacji otworzono go ponownie na przełomie 2014 roku. Miejmy na uwadze, że przedstawiany port mieści niespełna trzydzieści jednostek, czyli jachtów. Ciekawostką jest, że jego głębokość osiąga przeszło dwa metry. Co za tym idzie owe zaplecze sanitarne bez wątpienia mieści się w budynku, a dokładniej mówiąc w budynku o kształcie łodzi. To bardzo interesujący wygląd. Decydując się na dłuższy pobyt warto wynająć kameralne noclegi w Kątach Rybackich, które umożliwi nam baza noclegowa.

Ukazuje się również, że niedaleko tegoż portu dostępny jest parking przeznaczony na sześćdziesiąt cztery miejsca. Faktem jest, że utworzona została również dość nowoczesna infrastruktura żeglarska. Żeglarze bez najmniejszych problemów mogą więc kursować pomiędzy licznymi przystaniami. Można tu przywołać pewien szlak a więc Krynica Morska a Gdańsk. Wybierając się w te właśnie rejony warto również opisać aspekt żeglarstwa oraz bojerów. Ukazuje się więc, że poszczególni amatorzy żeglarstwa bez wątpienia na tym obszarze również znajdą idealne warunki do swoistego uprawiania sportu na doskonale każdemu znanemu Zalewie Wiślanym, który to stał się również atrakcyjny w porze zimowej. To właśnie wtedy mamy do czynienia z licznymi bojerami. Ukazuje się bardzo ważną kwestię, co za tym więc idzie owa powierzchnia akwenu po tej polskiej stronie osiąga przeszło 328 km2, a jego długość wynosi 35,1 km. Szerokość waha się od sześciu do trzynastu kilometrów. Jego średnia głębokość przekracza dwa i pół metra. Wskazuje się również, iż wokół przedstawionego zalewu istnieje również mnóstwo ośrodków połączonych z idealnym zapleczem żeglarskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>