Magiczne miejsce w Ostródzie

Odwiedzając w czasie wakacji Ostródę żaden turysta nie będzie żałował, a to ze względu na niepowtarzalne walory przyrodnicze oraz atrakcje jakie czekają tam na wczasowiczów. Mazurski klimat, zapach lasów, szum wody z jeziora to jedne z nielicznych cech tego miejsca.

Spędzając wakacje na Mazurach najlepszym wyborem jest wynajem noclegów w Ostródzie. To właśnie tutaj branża turystyczna rozwinięta jet najbardziej pod względem sportowym. Miłośnicy każdego rodzaju aktywnego wypoczynku zatem powinni udać się właśnie w to miejsce. Wielość ośrodków rekreacyjnych daje szerokie pole do popisu. Jednak miejscowość ta to nie tylko sport, choć jest tu bardzo pielęgnowany. Ostróda to również miejsce harmonii i spokoju. Można tu w pełni zrelaksować się i uciec od problemów dnia codziennego. Jedną z najbardziej lubianych i odwiedzanych atrakcji szczególnie podczas zachodów słońca jest ostródzkie molo. Tylko to miasto może pochwalić się tym magicznym miejscem. Ten drewniany deptak zbudowany został w kształcie litery „L” i jest głównym punktem romantycznych spotkań, a także rodzinnych spacerów. W czasie lata na molu zobaczyć można sceny, gdzie wyprawiane są koncerty lub różnego typu festiwale. Molo to idealny punkt na rozmyślenia, wyciszenie się i i odprężenie. To czas relaksu i błogiego stanu szczęścia. Liczne ławeczki oraz altanki pozwalają na spędzenie niezapomnianego wieczoru pośród blasku księżyca nad Jeziorem Drwęckim. Jedynym minusem jest fakt, iż aby łapać jakieś miejsce trzeba być szczęściarzem, ponieważ wieczorami molo to zamienia się w tętniące życiem miejsce. Warto odwiedzić Ostródę podczas wydarzeń kulturalnych ze względu na to iż cała kompozycja i konstrukcja sceny a także pokazy świetlne nad samym jeziorem robią piorunujące wrażenie na każdej osobie, która się tam znajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>